Karštas karštas pasiūlymas baigia galioti rugsėjo 28 d. 21.00 val

Egzistuoti ar gyventi? Ką renkiesi tu?

Vebinaras vykęs grupėje Energetinis gydymas su Gedrime

Video įrašą galima rasti čia.

Karštas pasiūlymas galioja iki rugsėjo 28 d. 21 val.

1) Šešių mėnesių narystė facebook grupėje Manifestacijos su Gedrime už 800 dk arba 100 eur. Sutaupote 400 kr arba 50 eur

2) Pirmi dešimt įsigiję šešių mėnesių paketą gauna dovanų energetinio gydymo praktiką Baimių valymas, vertė 25 eur.

3) Pirmi trys įsigiję šešių mėnesių paketą gauna dovanų energetinio gydymo vienos valandos sesiją, vertė 800 kr arba 70 eur.

4) Visi kiti, kurie norite pažiūrėti ką mes ten veikiame, galite dviems savaitėms nemokamai jungtis prie grupės Manifestacijos su Gedrime

Nuorodą apmokėjimui eurais

Manifestacijų grupė – 6 mėn. narystė

Apmokėjimas Danijos kronomis Mobile pay 14943

——————————–

Ar esi uždavęs klausimą ką aš čia dabar veikiu? Ar aš čia til dėl maisto, dėl alaus bokalo ir plazmos kabančios ant sienos?
Ką jauti kiekvieną rytą lipdamas iš lovos? Džiaugsmą, norą kažką įdomaus nuveikti, didelį energijos antlplūdį, laimę ar neviltį, nuovargį, fizinį ar dvasinį skausmą?

Kokie pas tave tikslai šiam mėnesiui, metams, penkiems metams?
Ką tu veikei prieš metus, penkis metus ir dešimt metų?
Ar tu dirbi tik dėl pinigų ar dėl to, kad tai suteikia tau daug džiaugsmo, pilnatvės. Tu žinai, kad pilnai save realizuoji ir esi visiškai užtikrintas teisingais pasirinkimais.

O kaip tavo sveikata? Ar tavo kūnas sveikas ir stiprus, o gal siunčia signalus per skausmus ir ligas, kad jam nėra gerai, o tu nežinai kaip į tai reaguoti ir tiesiog duodi jam kartas nuo karto kokių tablečių nuo skausmo, patepi kokiais tepalais ir tiesiog jį ignoruoji.

O kaip tavo santykiai su tavo antrąja puse, vaikais, tėvais ir kolegomis. Ar jūsų santykiai harmoningi ir subalansuoti, o gal tu net nenori grįžti namo, nes bus ir vėl viskas tas pats. Vaikai grubūs ir užsidarę, sutuoktinis piktas ir pavargęs, o tėvai nuolatos reikalauja dėmesio.

Ir kai lieki vienas su savimi pamatai, kad iš tavęs jau beveik nieko nebeliko. Išsibarstei po dalelę visur: namuose, darbe, kolegose, eilėse prie kasų, automobilių kamščiuose, nuobodžiame darbe, nelaiminguose kolegose ir drauguose. Visus guodi, dediesi kaukes pagal roles, visiems save dalini ir pamatai, kad viskas. Gyvenimas prabėgo nepastebėtas, vaikai užaugo, tėvai paseno, vyras nupliko, ant svarstyklių jau baisu lipti… ir jauti, kad nėra prasmės. Jokios. Tu taip jos ir neatradai.

Tikiuosi čia ne apie tave. Ne viskas gi juoda ir balta. Spalvų yra daug. Bet jeigu jauti, kad šis trumpas pokalbis su tavimi rezonuoja, tai kviečiu tave į atvirą vebinarą, kur pasidalinsiu patirtimi ir žiniomis kaip galima viską pakeisti nepriklausomai nuo tavo amžiaus, lyties, profesijos ir religinių įsitikinimų.

Su meile
Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s