Sveiki

Dvasios, sielos ir kūno harmonija yra raktas į sveikatą, gerovę ir laimę. Siekimas šios harmonijos turėtų būti pats svarbiausais gyvenimo tikslas. Tačiau retai žmonės apie tai susimąsto. Jie skuba, bėga, lekia, kol pasiekia tokį tašką, kai sveikata, pajamos ar tiesiog bendra dvasinė savijauta nebeleidžia toliau bėgti. Tada susimąstom, sustojam ir pamatom, kad niekur nenubėgom, kad stovim vietoje ar gal netgi vietoj to, kad artėti prie tikslo, mes nuo jo nutolom. O gal apskritai to tikslo net ir nebuvo….

Būti harmonijoje, nereiškia neturėti jokių rūpesčių ir problemų. Harmonija, tai daugiau mūsų pozicija ir būsena, kai mes susiduriame su iššūkiais (ne problemomis). Kaip mes į juos reaguojame. Ar mes juos sureikšminam ar tiesiog priimam kaip galimybę išsivalyti ir išsigryninti ir keliauti toliau.

Aš esu Gedrimė, septynis metus dirbanti alternatyvios medicinos srityje. Turiu nuosavą kliniką Danijoje, kur visas savo žinias apjungiu ir pritaikau, norėdama savo klientams padėti kuo efektyviau. Taip pat organizuoju seminarus, paskaitas, vedu energetinio gydymo praktikas grupėje Manifestacijos su Gedrime.

Svarbu paminėti, kad energetinio gydymo sesijos yra vykdomos telefonu, skype ar messenger, todėl mano klientais gali būti visi norintys, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos 🙂

Esu laiminga, kad galėdama kartu su jumis augti ir tobulėti 🙂

Rašykite/skambinkite jei turite sveikatos problemų, nematote tikslo ir prasmės savo gyvenime ar tiesiog nuo visko pavargote.

Su meile

Picture6