Tradicinė kinų medicina: Penki elementai

Trumpai apie mane

Aš esu Gedrimė. Alternatyvios medicinos srityje dirbu nuo 2014 metų. Tradicinės kinų medicinos išsilavinimą įgijau Danijos Viborg helsepraktik mokykloje. Dirbdama su klientais naudoju įvairius metodus, kas padeda pasiekti greitų ir sėkmingų rezultatų. Kokie tai metodai? Tradicinė kinų medicina, refleksologija, akupunktūra ir energetinis gydymas.

Savo darbo praktikoje turėjau daugybę unikalių istorijų. Visi klientai ir jų istorijos bei gydymo rezultai yra labai svarbūs, bet norėčiau paminėti pagrindines sritis, kuriose turiu patirties. Sveikatos srityje – tai ligos tokios kaip įvairūs skausmai, virškinimo problemos, nevaisingumas, alergija, depresija, neviltis, stresas, baimės.

Didžiausias atradimas man buvo yra ir bus – tai pėdų refleksologija ir tradicinė kinų medicina. Tai įrankiai, kurie man padeda kiekvieną dieną lengvai diagnozuoti klientų fizinę būklę. Tam nereikia jokių ypatingų instrumentų.

Manau atėjo laikas pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis.

Kas yra Tradicinė kinų medicina?

Tradicinė kinų medicina į žmogų žiūri kaip į visumą ir visus simptomus, tokius kaip skausmas, bėrimas, niežulys, virškinimo sutrikimai ir pan., vertina kaip visos visumos sutrikimą. Pagal tradicinę kinų mediciną per žmogaus kūną praeina dvylika meridianų, energetinių kanalų, kurių kiekvienas yra susietas su tam tikru organu, raumenų grupe, jutimo organais, spalva, kvapu ir t.t. Todėl, žinant konkretaus simptomo pobūdį, vietą, intensyvumą paros bėgyje ir pan., galima nustatyti, kuris organas ar organai yra nusilpę ar jau sergantys.

Pavyzdžiui, daug kas skundžiasi galvos skausmais, bet retai kada pagalvoja, kad skausmo vieta gali pasakyti, kuris organas siunčia signalą. Galvos skausmas kaktos srityje dažniausiai susijęs su skrandžiu, o migrena – tai nusilpusios tulžies pūslės signalas.

Kuo daugiau pažinsim savo kūną, suprasim ir mokėsim skaityti jo siunčiamus signalus, tuo greičiau galėsim nustatyti ligos priežastis ir tuomet vietoj simptomų malšinimo vaistais, pradėsim dirbti su priežastimi.

Jeigu nori išmokti skaityti savo kūną šie kursai yra tau.

Trumpai apie kursus

Kursuose susipažinsit su tradicinės kinų medicinos (TKM) penkių elementų sistema, jos interpretavimu ir įgysite žinių kaip panaudoti šią sistemą analizuojant savo ar savo klientų kūno siunčiamus signalus: skausmus, ligas ir pan.
Kursai paruošti paprasta ir suprantama kalba, todėl jie tinkami tiek profesionalams, dirbantiems alternatyvios medicinos srityje, tiek ir mėgėjams, norintiems labiau pažinti savo kūną iš holistinės pusės.

Bendra informacija

  • Kursų trukmė 1 mėnesis
  • Prieiga prie visos mokymų medžiagos yra vienas mėnuo
  • Kursų baigimo pažymėjimas išlaikius testą
  • Kursų  kaina 50 EUR

Kursai skirti:

– visiems, norintiems pažinti savo kūną ir mokėti sureaguoti į jo siunčiamus signalus ir norintiems padėti sau ir savo artimiesiems
– masažuotojams
– alternatyvios medicinos specialistams

Registracija į kursus

Kursus pirkti čia.

Jeigu turite klausimų, rašykite elektroniniu paštu info@gedrime.com

Iki pasimatymo

Gedrimė Kušlienė

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-2608407879367693"
     crossorigin="anonymous"></script>