Zonų terapija

Zonų terapija – tai senas gydymo būdas, kurio pagrindinis darbo įrankis yra paciento pėdos. Žmogaus pėdose yra visų organų refleksinės zonos, kurias aktyvinant galima subalansuoti organų veiklą. Zonų terapija taip pat gali būti naudojaima ir kaip diagnostikos priemonė, kurios tikslumas labai priklauso nuo diagnostiką atliekančio specialisto. Zonų terapeutas gali pasakyti, kurie organai yra išsibalansavę ir parengti tolimesnį gydymo planą, kurį sudaro ne tik kitų procedūrų vykdymo schema. Pacientas gauna patarimus mitybos, gyvenimo būdo ir kt. patarimus, kurių laikydamisis, gali tikėtis greitesnių ir ilgalaikių rezultatų.

Pagrindinis zonų terapijos tikslas yra surasti ligos priežastį ir ją pašalinti. Tai gali būti tiek fizinės, tiek ir emocinės priežastys. Ieškant ligų priežasčių remiuosi tradicine kinų medicina.

Zonų terapijos dėka yra gydomos fizinės ir emocinės ligos: skausmas, stresas, nevaisingumas, kaulų ir sąnarių ligos, širdies ir kraujotakos ligos, kūdikių pilvo skausmai, stiprinamas imunitetas, depresija, nerimas, stresas. baimės ir t.t.