Apie mane

Aš esu Gedrimė. Alternatyvios medicinos srityje dirbu septynis metus. Dirbdama su klientais naudoju įvairius metodus, kas padeda pasiekti greitų ir sėkmingų rezultatų. Kokie tai metodai? Tradicinė kinų medicina, refleksologija, akupunktūra ir energetinis gydymas.

Mano pačios gyvenimas per pastaruosius penkis metus, o ypač per praėjusus metus pasikeitė kardinaliai. Atėjo žinojimas ką turiu daryti ir ką veikti, išsigydžiau skausmus savo kūne, pajamų kreivė nuolatos kyla į viršų, vis daugiau ir daugiau informacijos ir žinių gaunu tiesiai iš Aukščiausios sąmonės apie procesus vykstančius visatoje.

Per penkis darbo metus turėjau daugiau nei 1000 klientų ir tiek pat unikalių istorijų. Visi klientai ir jų istorijos bei gydymo rezultai yra labai svarbūs, bet norėčiau paminėti pagrindines sritis, kuriose turiu patirties. Finansų srityje dažniausi iššūkiai yra nepriteklius, skolos, pinigų trūkumas ir kt, sveikatos srityje tai ligos tokios kaip įvairūs skausmai, virškinimo problemos, nevaisingumas, alergija, depresija, neviltis, stresas, baimės, santykių srityje dažniausiai susiduriu su prarastais santykiais su vaikais, sutuoktiniais, tėvais, kolegomis ir apskritai su visuomene, savirealizacijos srityje žmonės dažniausiai kreipiasi norėdami sužinoti savo misiją, savo kelią, savo vietą šiame gyvenime.

Štai keletas atsiliepimų:

  • Jaučiuosi visai kitas žmogus, sunku nupasakoti, visai kitoks gyvenimas. Būna akimirkų kai energija liejasi per kraštus, tada jaučiu, kad gali „saugiklius išmušti“.
  • Dabartiniai rezultatai mane labai tenkina: daugiau energijos, daug daugiau, viduje jaučiuosi ramesnis, laisvesnis didesnis pasitikėjimas savimi, naujos mintys idėjos, dalis blokų nusiėmė, kuriuos dažnai fiziškai jauti per skausmą, per sunkumą toje kūno vietoje, sveikata pagerėjo, miegas… Ačiū
  • Atėjo pokyčių metas, labai ilgai lauktas.

Video prisistatymą galite rasti čia.

Išsilavinimas ir kursai

Agroekologijos mokslų daktarė (Aarhus University, Danija)

Pėdų refleksologija (Viborg Helsepraktik skole, Danija)

Anatomija, fiziologija ir ligos  (Viborg Helsepraktik skole, Danija)

Qi Gong (Viborg Helsepraktik skole, Danija)

Gyvenimo koučingas (Udemy, USA)

Tikslinės meditacijos ir jų taikymas (Brainwave Research Institute, Neurogym, USA)

Pedagoginis išsilavinimas (Aarhus University, Danija)

Energetinis gydymas (ThetaHealing Institute of Knoelwdge, USA)