Kaukių balius

Niekada neteko dalyvauti kaukių baliuje, bet teko matyti filmuose kaip tai atrodo. Visi su kaukėmis, visi slepia savo tikruosius veidus ir bando atpažinti kas po tomis kaukėmis slepiasi. Taip, baliuje neteko dalyvauti, bet realybėje, kasdienybėje turbūt kiekvieną dieną matau ne veidus, o kaukes. Visi slepiasi po dieviško šventumo guru, nuolankaus pavaldinio, nuostabios draugės, palaikančio ir viską suprantančio kolegos, mylinčios žmonos, ištikimo vyro, tobulos mamos, paklusnaus vaiko ir t.t. kaukėmis.

Mes jas keičiame, blizginame, poliruojame, kad tik niekas nepamatytų mūsų tikrojo veido. Vieniems šypsomės, kitus keikiame, vienus dieviname, kitus žeminame. Pasirenkame laisva valia kam tarnauti, o kam viešpatauti.

Kai niekas nemato mes nusiimame visas kaukes ir ką pamatome priešais save veidrodyje. Visiems išdalinusią, niekam, net sau nebeįdomią būtybę pervargusiomis ir tuščiomis akimis žiūrinčią kiaurai save, nes į save pasižiūrėti jau nelabai išeina. Per daug gerai save pažįstam, kad galėtume į akis pažiūrėti ir pasakyti STOP, GANA.

Sustoti ir viską pakeisti labai sunku, nes rolių daug, lūkesčių iš aplinkos taip pat daug. Visi laukia, visi tikisi, kad tu juos išgelbėsi, jiems padėsi, juos paraginsi, pagirsi, paneši, palaikysi. Ir taip dalini save visiems, į visas puses, po truputį, po nedaug, kol vieną dieną tavęs nebelieka, o tik didelis pareigų ir prievolių sąrašas. Aš privalau, aš galiu, aš turiu, aš aš aš…….

O kas aš esu iš tikrųjų? Kokie mano poreikiai, norai, tikslai, uždaviniai, misija? Ar tik pareigos ir įsipareigojimai. Ko mano kūnas nori, ko mano širdis nori? Jie nori LAISVĖS. Laisvės nuspręsti kas jiems tinkamiausia, laisvės dayti tai kas patinka, tai ko norisi, o ne tai ko reikia.

Labai dažnai girdžiu iš klientų istorijų, kad jie norėtų šokti, tapyti, keliauti, mylėti, bet negali, nes ….kitų poreikiai yra svarbesni už jų pačių. Jie neleidžia sau ilsėtis, atostogauti, užsiimti mylima veikla. Gal vėliau, gal kada nors. Ir tas vėliau neateina, nes visada yra kažkas kitas svarbiau už save patį.

Paradoksalu, ateini į šią žemę šiame kūne vieną kartą ir negali nugyventi jo taip kaip tu nori. Apsikrauni įsipareigojimų, visuomenės nustatytų normų, blokuojančių įsitikinimų grandinėmis ir velki jas kol nukrenti iš nuovargio. Ar to tu atėjai į žemę?

Kas pasakė, kad gyvenimas turi būti sunkus, baisus, neįdomus ir nuobodus? Parodyk man tą? Tu? Na jeigu tai tu, tai yra šansas viską pakeisti. Mesti visas grandines, kaukes ir įsitikinimus lauk ir išsitiesti, atsistoti, nusišypsoti ir nuspręsti, kad gyvenimas yra NUOSTABUS. Pradėk tai kartoti kiekvieną dieną ir pamatysi, kad jis tikrai gali būti nuostabus. Pirmiausia protui parodyk, kad tu renkiesi tai ir tada tavo norai ir tavo mintys pradės materializuotis. Visa aplinka pamatys, kad tavo akys pradėjo šviesti, tavo veidas ir net tavo bruožai pradėjo keistis.

Ir žinok, kad tikrai įmanoma tai padaryti, tik reikia tvirtai nuspręsti. Kaip nuspręsi taip ir bus.

Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s