Ar gali hobis būti tavo pajamų šaltinis?

Ar gali hobis būti tavo pajamų šaltinis?

Atsakysiu iš karto ir vienareikšmiškai. TAIP, gali. Žinoma, jei tavo hobis nėra gulėjimas ant sofkutės priešais televizorių ar nuolatinis naršymas facebooke.
Dauguma žmonių anksčiau ar vėliau užduoda sau egzistencinį klausimą: ką aš turėčiau daryti šiame gyvenime, ko aš čia atėjau ir ką aš čia veikiu.
Na yra ir kita kategorija žmonių, kurie to egzistencinio klausimo neužduoda, bet jeigu tu skaitai šitą tekstą, tai tu tikrai nesi tas žmogus.
Tęsiu toliau egzistencijos klausimo temą. Ką daryti, kaip sužinoti savo misiją (skamba didingai ), savo kelią ir kaip teisingai jį pasirinkti stovint kryžkelėje.
Pirmiausia paklausk savęs, savo širdies, ką jai maloniausia daryti, ką ji norėtų daryti. Ne ką visuomenė yra suformavusi, bet ką tavo širdis tau sako. Būk nepopuliarus, nebijok būti originalus.
Moterys sau užsidėjo labai didelę naštą būti lygiomis su vyrais. Netgi sakyčiau būti stipresnėmis. Ar tai yra mūsų moterų prigimtyje? Dirbti nuo 8 iki 17, gaminti vakarienę,rūpintis vaikais, vyru. Laikyti visus keturis namų kampus? Ar tai mūsų prigimtyje. Kur mūsų intuicija, laukinė dvasia, kūrybingumas, dvasingumas, laisvė.
Jeigu užmerktum dabar akis, kreipiuosi į moteris , kaip norėtum save matyti? Darbiniame kostiumėlyje, sėdinčią ofise ar palaidais ilgais plaukais, plėvesuojančia suknele, su laukinių gėlių puokšte brendančią per pievą, tapančią paveikslus, grojančią ar dainuojančią, renkančią žoleles, besijuokiančią ir linksmą.
Ką tu pasirinktum? Tavo teisė rinktis. Ką pasirinksi – tą ir turėsi. Galima uždirbti ir nesėdint ofise – tai prieštarauja mūsų moteriškai prigimčiai. Tai nereiškia, kad turi viską mesti ir bėgti laukais. Pirmiausia turi patikėti, kad tu tai gali. O tada iš lėto ramiai ir užtikrintai judėti link išsilaisvinimo iš savo ir visuomenės sukurtų stereotipų ir taisyklių.
Kaip tai padaryti? Nuspręsk ko tikrai tu nori šiame gyvenime ir priimk sprendimą, kad tu renkiesi tą kelią. Tada nuspręsk koks pirmas tavo žingsnis bus einant link tavo tikslo. Jis neturi būti tiesiogiai susijęs su tavo tikslu. Tu gali pradėti mokinti savo protą, kad kiekvieną kartą, kai tu plauni rankas, tu artėji prie savo tikslo. Skamba keistai? Bet tu pabandyk ir 100 kartų, o gal net 200 kartų per dieną kartok, kad kai tu plauni rankas, kiekvieną kartą tu priartėji prie savo tikslo.
Sėkmės
Jeigu įdomu, kviečiu į virtualų susitikimą tema Egzistuoti ar gyventi? Ką renkiesi tu? ŠIANDIEN Rugsėjo 26 d. 20.30 LT laiku, kur kalbėsime apie tai ir dar daugiau.
Vebinaras vyks facebook grupėje Energetinis gydymas su Gedrime. Kadangi ši grupė yra uždara, todėl kviečiu prie jos prisijungti iš anksto, kad spėčiau jus patvirtinti iki vebinaro ir galėtumėt be streso ir įtampos prisijungti prie vebinaro.

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s