Kūno siunčiami signalai

Kūno siunčiami signalai
Pradėkime nuo to, kad žmogų kaip asmenybę sudaro keturi kūnai: fizinis, mentalinis (protas), emocinis ir dvasinis. Šiame tekste aš apsiribosiu fiziniu kūnu, bet svarbu žinoti, kad visi kūnai tarpusavyje yra labai stipriai susiję ir jų tarpusavio (ne)bendradarbiavimas labai aiškiai pasireiškia fiziniame kūne.
 
Taip pat svarbu žinoti, kad ligų priežastys gali būti paveldimos, iš praėjusių gyvenimų bei šiame gyvenime susiformavusios dėl tam tikrų įvykių, kurie giliai paveikė mūsų fizinį kūną. Šiame tekste aš kalbėsiu tik apie vieną dalį – tai šiame gyvenime susiformavusias ligas, bet neanalizuosiu jų priežasčių.
Pradėkim nuo pradžių.
Visi organai sudaro poras ir vieni kitus stiprina arba silpnina priklausomai nuo situacijos. Čia kaip šeimoje. Vienam šeimos nariui susirgus, kiti puola jam padėti ir apie save nebegalvoja, nebetausoja, nes visą energiją skiria ligoniui.
Taip ir su tomis organų poromis. Vienam organui išėjus iš balanso, jo porininkas organas pradeda siųsti jam energijos ir galiausiai pats nusilpsta. Pavyzdžiui, storasis žarnynas ir plaučiai yra poriniai organai. Pirmasis iš jų yra storasis žarnynas, kuris išsibalansuoja. Tada plaučiai kiek galėdami jam padeda ir ….. nusilpsta. Kaip tai atrodo realybėje? Pavyzdiui alergijos pradžia yra sergantis storasis žarnynas. Taigi, kol nesutvarkome žarnyno, tol negalime tikėtis pagerėjimų alergijos gydyme.
Kita svarbi sritis yra emocijos. Skirtingos emocijos vibruodamos skirtingais dažniais paveikia skirtingus organus, kurie irgi vibruoja skirtingais dažniais. Todėl kiekviena emocija rezonuoja su tam tikru organu ir ten kaupiasi bei jį lėtai ramiai ardo ir išreguliuoja. Pavyzdžiui, pyktis renkasi ir kaupiasi kepenyse ir tulžies pūslėje. Todėl nereikia visai didžiuotis, kai jums į palatą atneša akmenį išimtą iš jūsų tulžies pūslės, nes tai yra per jūsų gyvenimą sukauptas ir paslėptas pyktis, kurio niekas gal net ir nematė, o jūs jį sėkmingai slėpėte.
Taigi geriau pažindami savo kūną, jo kalbą, mes lengviau galime jį suprasti ir padėti jam, kai to reikia.
Kaip dar galima išmokti bendradarbiauti su savo kūnu. Paprasčiausiai pradėkite su juo kalbėtis. Užsimerk, atsipalaiduok. Nueik mintimis į ta vietą, kuri serga ar kurią skauda ir paklausk, kokia emocija ar koks įvykis slypi už to skausmo. Pirmas atėjęs atsakymas – yra teisingas. Gal pradės atsirasti kokie vaizdai, prisiminimai iš tolimos praeities. Siųsk juos visus į Aukščiausią sąmonę kad jie transformuotųsi besąlyginėje meilėje į šviesą ir stebėk ar nesumažėjo skausmas, o gal net visai praėjo.
Jeigu įdomu, kviečiu į virtualų susitikimą tema Egzistuoti ar gyventi? Ką renkiesi tu? Rugsėjo 26 d. 20.30 LT laiku, kur kalbėsime apie tai ir dar daugiau.
Registruotis galima paspaudus šią nuorodą:
Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s