Sirgti ar būti sveikam – tavo teisė rinktis

Sirgti ar būti sveikam – tavo teisė rinktis
Liga, kokia ji bebūtų, tai kūno siunčiamas signalas, kad mes jo nemylim ir juo nesirūpinam. Pirmiausia kūnas pradeda siųsti skausmą, taip pranešdamas, kad kažkas su juo nėra gerai ir jam reikia pagalbos.
Bet ką mes darom pajutę skausmą. Na pavyzdžiui, skaudant galvą turbūt nesuklysiu kad 99.9 procentai žmonių tiesiog išgeria tabletę nuo galvos skausmo. Kaip tai kūnas interpretuoja. Jis supranta, kad nekvaršink man galvos su tokiais menkniekiais. Paskui žiūrėk ir migrena pradeda vis dažniau kartotis ar skrandžio skausmai ir t.t.
Visi iki vieno skausmai yra susiję su konkrečiu organu ir tokiu būdu bando mums perduoti žinią, kad tas organas serga arba pakeliui į tai. Jeigu laiku neišgirstame to signalo, tada prasideda jau pačių organų ligos: tulžies pūslės uždegimas, akmenys, žarnyno ligos, virškinamojo trakto ligos ir t.t.
O kas būtų, jei išgirdę kūno signalus iš karto sureaguotume ir padėtume kūnui. Kartais jam reikia tiesiog poilsio, kartais daugiau vandens, kartais išmokti pasakyti „ne“, kartais paleisti emocijas, kurios dirba destruktyvų darbą. Ir viskas.
Dabar gal su manim sutiksi, kad tik tavo teisė rinktis būti sveiku ar sirgti. Ir niekas kitas nėra atsakingas už mūsų sveikatą. Nei mama, nei tėtis, nei vaikai, nei vyras, nei žmona, nei gydytojai, nei valstybė. Viskas prasideda mumyse ir viską, ką reikia keisti, valyti ir tvarkyti – esame mes.
Taigi, raitojamės rankoves ir pirmyn į sveikatą.
Jeigu įdomu, kviečiu į virtualų susitikimą tema Egzistuoti ar gyventi? Ką renkiesi tu? Rugsėjo 26 d. 20.30 LT laiku, kur kalbėsime apie tai ir dar daugiau.
Registruotis galima paspaudus šią nuorodą:
Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s