Kas yra energetinis gydymas?

Pradėsiu viena istorija, realia, neišgalvota. Ateina klientas, kuriam prieš penkis metus darbe įvyko trauma, kurios pasekoje buvo sulaužyta kaukolė ir sutrenkti smegenys. Tik stebuklo dėka jis apskritai liko gyvas. Vėliau sekė ilgas gydymo ir reabilitacijos procesas, vėliau invalidumo laipsnio suteikimas ir t.t. Apie tą įvykį jis turėjo pasakoti daugybei gydytojų, komisijų ir ekspertų, kiekvieną kartą vėl iš naujo viską pergyvenant ir prisiment. Taigi, visi įvykiai susiję su šia trauma ir viskuo kas vyko vėliau įsirašė į jo ląsteles ir kaip užtaisyta bomba laukė savo laiko.

Ir jis atėjo…

Vieną dieną jis gauna laišką, kad invalidumas jam buvo suteiktas per klaidą ir jis turės sugrąžinti valstybei visą išmokėtą sumą. To ir reikėjo….. Ir visai nesvarbu, kad laiškas atėjo per klaidą, kad pinigų grąžinti nereikės, bet to užteko uždegti bombos knatą. Taigi, atsinaujino visi simptomai, seniai jau pamiršti, pradėjo akyse kartotis pačio įvykio scenarijus. Viskas bumerangu sugrįžo atgal.

Tai va, ateina toks klientas pas mane, nes jau nebegali nei miegoti, nei valgyti, nei dirbti. Nieko.

Taigi tokia įžanga. Kokie buvo sesijos rezultatai skaitykite žemiau.

Šioje vietoje noriu padaryti pauzę ir paanalizuoti situaciją. Kodėl taip įvyko ir ar galėjo jos nebūti.

Pradėkim nuo pradžių. Visi įvykiai, pergyventos emocijos, situacijos, pasakyti ar nepasakyti žodžiai, ligos ir t.t. įsirašo į ląstelių atmintį. Viskas yra gerai, jeigu tai yra pozityti patirtis ir su ja susijusios geros emocijos bei prisiminimai. Problemos prasideda tada, kai mes per visą gyvenimą patirtus negatyvius įvykius ir su jais susijusias emocijas lygiai taip pat nesąmoningai įrašinėjame į savo atmintį. Jos kaupiasi, auga, didėja ir tada kažkokiu metu sprogsta. Ir sprogsta taip, kad pajuntam ir fiziškai ir dvasiškai. Fizinės ligos, vėžys, reumatai, infarktai, insultai, skausmai, nuovargis, depresija, neviltis, ir t.t. – tai rezultatas mūsų „įrašų“. Kuo daugiau gigabaitų įrašyta, tuo sąrašas ilgesnis ir sudėtingesnis.

Ką daryti, kad to nebūtų. Kad nenešiotume pykčio, savigraužos, kaltės, nerimo, baimių, neapykantos ir kt. destruktyvių emocijų, mes turime iš jų išsilaisvinti. Pirmiausia reikia norėti būti laisvais, o po to atlikti veiksmą. Tai nėra taip sudėtinga, kaip galbūt skamba.

Kaip tai darome? Viskas yra energija. Emocijos, ligos, skausmai. Viskas yra energija. Todėl vieną energiją mes keičiame į kitą. Ir viskas. Tam reikia turėti žinių ir praktikos, bet viskas yra įmanoma ir kiekvienam pasiekiama.

Grįžkime pas klientą apie kurį rašiau. Kas galėjo būti kitaip, jeigu prieš penkis metus jis būtų pilnai išsivalęs iš su nelaimingu įvykiu susijusių emocijų? Jo reakcija į gautą laišką garantuotai būtų buvusi visiškai kitokia. Sakysit prisiminimų panaikinti neįmanoma. Taip. Sutinku. Prisiminimų mes ir nenaikinam. Mes naikinam emocijas su jais susijusias. Kas tada įvyksta, kai mes prisimenam ką nors labai nemalonaus. Mes tiesiog tai prisimenam kaip faktą, bet emociškai mes išliekam ramūs ir stabilūs.

Taigi, ar verta savyje nešiotis tą tiksinčią bombą? Tai kiekvieno sprendimo reikalas. Bet jeigu galvoji, kad jau per didelę kuprinę bombų nešiojies, aš visada pasiruošusi padėti.

PS. Vienos sesijos energetinio gydymo rezultatas minėtam klientui: praėjo nemiga, nerimas, sugrįžo gyvenimo džiaugsmas ir ramybė, buvo nutrauktas nedarbingumas ir jis sugįžo į darbą.

Trumpai apie mane 🙂 Aš esu Gedrimė, penkis metus dirbanti alternatyvios medicinos srityje. Turiu nuosavą kliniką Danijoje, kur visas savo žinias apjungiu ir pritaikau, norėdama savo klientams padėti kuo efektyviau. Taip pat organizuoju seminarus, paskaitas, vedu energetinio gydymo praktikas grupėje Manifestacijos su Gedrime. Svarbu paminėti, kad energetinio gydymo sesijos yra vykdomos telefonu, skype ar messenger, todėl mano klientais gali būti visi norintys, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos 🙂

Jeigu perskaitei šį tekstą ir jauti, kad jis skirtas tau – rašyk asmeninę žinutę, klausk, jei kas neaišku ir aš su dideliu džiaugsmu tau padėsiu.

Jeigi perskaitei šį tekstą ir žinai, kam tos informacijos labai reikia – pasidalink 🙂

Su meile

Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

 

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s