Skurdo ir klestėjimo mąstymas

Pavadinimas gana provokuojantis, bet pasakantis viską. Taigi pradėkim nuo to, kad savo realybę mes susikuriame patys mintimis. Ne veiksmas, ne darbas, o mintis pirmoji pasireiškia mūsų galvoje ir suformuoja mūsų veiksmus ir sprendimus.

Viskas prasideda ir baigiasi galvoje. Anksčiau buvo sakoma, prieš padarydamas ar pasakydamas pagalvok. Dabar yra tas laikas, kai sakoma prie pagalvodamas pagalvok. Esame ypatingai reikšmingame laikotarpyje, kai minties jėga yra maksimaliam pajėgume.

Taigi atsargiai elkis su mintimis, nes kokios mintys sukasi tavo galvoje, tokius rezultatus ir matai. Taigi kokios yra klestėjimą pritraukiančios mintys ir mąstymas? “Aš esu sėkmingas, man viskas sekasi, aš lengvai atliksiu šitą užduotį, aš pritraukiu sėkmę, aš esu pilnas idėjų ir t.t.“. O kas dažniausiai sukasi tavo galvoje? „Viskas brangu, aš negaliu sau to leisti, tai ne man, nėra pinigų, visi vagys ir pan.“ Mintį turbūt supratai 🙂

Taigi, kiekvieną kartą, kai tik pradeda lįsti negatyvios mintys susijusios su pinigais iš karto jas transformuok į pozityvias. Ir visai nesvarbu, kad realubėje to dar nematai. Pirmiausia realybę reikia sukurti energetiniame lygmenyje ir tik vėliau ji įsikūnija fiziniame.

Taigi, ką renkiesi tu?

Aš renkuosi klestėjimą 🙂

 

Apie tai ir dar daugiau kalbėsim vebinare Egzistuoti ar gyventi? Ką renkiesi tu? Rugsėjo 26 d. 20.30 LT laiku.

Registruotis galima paspaudus šią nuorodą:

http://bit.ly/2lAxqd0

Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

 

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s