Meilės siuntimas kūdikiui (sau) mamos įsčiose

Gegužės 29 d. Facebook grupė Manifestacijų grupė
Tai ypatinga praktika ir būtina ją atilikti visiems. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai skirta besilaukiančioms mamoms, bet galiu jus užtikrinti, kad ji skirta visiems.
Žmogaus charakteriui, savybėms, emociniam bagažui, pasaulio suvokimui ir t.t. turi devyni mėnesiai iki pastojimo, devyni mėnesiai praleisti mamos įsčiose ir devyni mėnesiai po gimimo. Viskas. Darbas atliktas. Sakyčiau darbas nėra sudėtingas – tik 27 mėnesiai ir mes turim asmenybę, pilnai užkrautą visam likusiam gyvenimui.
Viskas būtų gerai, jei tie 27 mėnesiai praleidžiami visiškoje harmonijoje, jei tas kūdikis yra labai laukiamas ir kviečiamas, jei santykiai tarp mamos ir tėčio yra harmoningi, pagarbūs, pilni meilės, supratimo ir ramybės.
Bet deja……. Daugumą emocinių traumų mes gauname būtent per tuos 27 mėnesius. Pervargę tėvai, ypač mama, karjera, namai, buitis, perfekcionizmas, santykių šlifavimas su savo vyru, pastojimas nelaiku, dar nepasiruošę, santykiai ant subyrėjimo ribos, gal kūdikis sulipdys santykius, namų remontai, būtent nėštumo metu, studijos, egzaminai, karjera. Ir ups, jau kažkas namie rėkia. Tada dygstantys dantys, bemiegės naktys, pikti tėvai, vėl barniai, kivirčai, kraunami lagaminai ir … užpučiam pirmąją žvakutę ant torto. Super …. darbas atliktas.
Visą savo 27 mėnesių patirtį vaikas susideda į savo atminties diską kaip pagrindinę informaciją apie emocijas, santykius, pasaulį, gyvenimą. Ir tada mes bandom būti laimingi, džiaugtis, juoktis, žaisti. Kartojam milijonus afirmacijų, bandom visokiausias praktikas, bet viduje kaip buvo tuščia taip ir yra tuščia. Kūnas nepažįsta tų emocijų, tai kaip jis dabar gali jas išreikšti. Tam kūną reikia išmokinti kas yra meilė, kas yra džiaugsmas, kas yra laimė, bet šiandien ne apie tai.
Šiandien yra proga perinstaliuoti visas programas, kurias mes įgyjimo būdami savo mamos įsčiose, galim ir net privalom tai padaryti savo vaikams. Tai keičia kardinaliai mūsų ir mūsų vaikų likimus.
Galima ir labai rekomenduojama šią praktiką atlikti ir savo tėvams, kai jie buvo savo mamų įsčiose. Kadangi laikas neegzistuoja, tai pakeitę praeities įvykius ir situacijas, mes keičiame savo ir savo vaikų ateitį.
Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s