Emocijų perinstaliavimas

Gegužės 22 d. Facebook grupė Manifestacijų grupė

Pozityvios emocijos, tokios kaip džiaugsmas, laimė, meilė ir t.t., sukelia organizmo vibracijas, kai tuo tarpu negatyvios, tokios kaip baimė, stresas, pyktis, kaltė, pažemina ir sutankina organizmo vibracijas.  Kiekvienas organas kaip ir kiekviena emocija turi skirtingas vibracijas, todėl organai, vibruodami tam tikru dažniu pritraukia tam tikro, jam “labiausiai tinkamo“, dažnio emocijas. Todėl skirtingos emocijos paveikia skirtingus organus. Jeigu neigiamos emocijos kaupiasi metų metus, jos lėtai pradeda keisti to organo vibracijas ir galiausiai organas suserga fiziškai. Taigi, labai svarbu visas kūne esančias destruktyvias emocijas išvalyti ir pakeisti naujomis, t.y. perinstaliuoti.

Kitas labai svarbus etapas yra išmokinti kūną ir protą atpažinti tas emocijas, kurių jis nėra iki tol patyręs. Mes kalbam labai daug apie meilę sau, džiaugsmą, besąlyginę meilę, laimę, bet iš tikrųjų nesame to iki šiol patyrę. Todėl, kad ir kaip norėtume, mes jų nepatirsime, nes kūnas ir protas tiesiog nežino kas tai yra.

Gera naujiena yra ta, kad energetinio gydymo praktikos metu visa tai galima atlikti: išvalyti destruktyvias emocijas, išmokinti kūną ir protą atpažinti pozityvias emocijas ir jas užkrauti į kiekvieną kūno ląstelę.

Jeigu tu esi pasiruošęs perinstaliuoti tavyje esančias emocijas, esi tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje 🙂

Iki pasimatymo

Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s