Gegužės mėnesio energetinio gydymo praktikų temos

Gegužės mėnesio energetinio gydymo praktikų temos facebook grupėje Manifestacijų grupė Gedrimė Kušlienė

1. Savo pašaukimo atradimas, ką aš turiu veikti šiame gyvenime, kokia mano misija.
2. Energetinis namų valymas ir užkrovimas. Viskas yra energija. Geros emocijos yra aukštų vibracijų energija, kai tuo tarpu pykčiai ir barniai yr asunki žemo dažnio energija. Visos išlietos emocijos, mintys, žodžiai energijos pavidalu kaupiasi mūsų namuose ir formuoja namų energetinį foną. Koks jis – priklauso nuo dominuojančių emocijų. Visis kada nors išreikštos emocijos kaupiasi namo sienos, lubose, grindyse, balduose, paveiksluose ir kituose objektuose. O jeigu baldai ar kiti daiktai atkeliavo į jūsų namus ne nauji, o buvo pirkti padėvėtų daiktų parduotuvėse ar tiesiog juos gavote ar paveldėjote, Jie visi atkeliauja su juose užkrauta energija.Gera naujiena yra ta, kad viską galima pakeisti, išvalyti ir užkrauti nauja pozityvia energija. Tai reikia daryti ne vieną kartą, bet vieną kartą gerai išsivalius, vėliau nereikia labai daug laiko tiesio prasivalyti dulkes.
3. Emocijos, jų poveikis kūnui, organams. Energetinis neigiamų emocijų valymas bei užkrovimas pozityviomis. Jūs sprendžiat kokios emocijos jums aktualiausios. Pasiūlymas: nusivylimas, nuoskaudos, kaltė, pyktis, nerimas, baimė.
4. Meilės siuntimas kūdikiui (sau) mamos įsčiose Tai labai aktuali tema, nes daugybė traumų mes gauname būdami savo mamos įsčiose. Šios meditacijos metu mes išsilaisvinam iš tų traumų, taip pat galima šią praktiką atlikti ir savo vaikams, kas keičia kardinaliai jų gyvenimus. Galima ir labai rekomenduojama šią praktiką akirti ir savo tėvams, kai jie buvo savo mamų įsčiose. Kadangi laikas neegzistuoja, tai pakeitę praeities įvykius ir situacijas, mes keičiame savo ir savo vaikų ateitį.
5. Energetinio gydymo praktika. Gydome fizines ligas, skausmus, alergijas, nemigas, stiprinam imunitetą ir t.t.
Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s