Ligos kitaip – Stuburas

 

Stuburas tai tarsi pastato siena. Jei siena sugriūna – pastato nebelieka. Kiekvienas stuburo slankstelis yra valdomas tam tikra smegenų dalimi. Dešinioji slankstelio pusė yra susijusi su kairiuoju smegenų pusrutuliu, kai tuo tarpu kairioji pusė yra susijusi su dešiniuoju smegenų pusrutuliu. Kairioji pusė tai – pyktis ir įvairios kitos emocijos, dešinioji – pavojus, emocijų slopinimas, intymumo paieška.

Kiekvienas stuburo slankstelis yra susijęs su tam tikrom emocijom ir įsitikinimais. Kadangi dažniausiai stuburo skausmai pasireiškia juosmens srityje, tai žemiau rasite aprašymą su kuo gali būti susiję skausmai vidurinėje stuburo dalyje. Bendrąja prasme, stuburo dalis juosmens srityje atspindi mūsų ryšį su kitais žmonėmis su aplinka.

L1 – neveiklumas, bejėgiškumas, L2 – neatleidimas, paleidimas, kaupimas senų nuoskaudų ir emocijų, L3 – problemos su kiaušidėmis ar sėklidėmis,  vaikų praradimas, abortai, persileidimai, menopauzė, nutrūkę ryšiai su šeima. L2 ir L3 yra kūno svorio centras. Skausmai šioje stuburo dalyje gali būti susijusi su kokiu nors įvykiu, kuris labai paveikė asmenį. L4 – savęs nuvertinimas, nepriėmimas saves toks koks esi, kaltės jausmas. L5 – santykiai su aplinkiniais, lytiniai santykiai. Norėjimas įtikti kitiems. Konfliktas su motina. Nėra motinos paramos. Rūpestis dėl kitų gerovės. Aukos sindromas – geriau patylėsiu, visiems bus geriau.

Jeigu stuburas siunčia tau signalus – pats laikas juos suprasti ir išsilaisvinti 🙂

Aš žinau būdus kaip tai padaryti

Su meile
Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s