Giminingos ir artimos sielos

Ar būna, kad kartais prisimeni kokį žmogų, kurio seniai nematęs, ar kokį žinomą žmogų, ar tiesiog kažkoks vardas pradeda suktis mintyse. Ar kilo klausimas kodėl tai vyksta, kodėl kažkas nori prisibelsti pas tave?
Pradėkim nuo pradžių. Visi žmonės, gyvūnai ir augalai, gyvenantys šioje žemėje vienu metu, yra tarpusavyje susiję. Mes nesame atskiri individai, nepriklausantys vieni nuo kitų. Mūsų visų sielos pasirinko būtent šį laiką ir jos mums žinant ar nežinant tarpusavyje komunikuoja.
Vienos sielos yra giminingos, kitos yra iš skirtingų sielų grupių, bet visos jos yra tarpusavyje glaudžiai susiję. Ir visai nesvarbu kur tu gyveni, kas tu esi. Gali būti, kad tavo gimininga siela yra kokia nors garsi Holivudo žvaigždė ar žymus sportininkas, o gal politikas. Tu jo niekada nesi sutikęs fiziniame lygmenyje, bet gali būti, kad jūsų sielos yra labai artimos. O ką mes darom, kai esam artimame ryšyje su kuo nors. Mes rūpinamės vieni kitais, mes padedam vieni kitiems, mes džiaugiamės vieni kitais.
Taip yra ir su giminingom sielom. Mums žinant ar nežinant sielos bedrauja energetiniame lygmenyje. Kartais to neužtenka, t.y. nesąmoningo bendravimo. Kai tai sielai ir jos avatarui (fiziniam kūnui) prireikia rimtos pagalbos, tuomet ji gali pradėti šauktis tavęs ir tavo pagalbos. Tai gali pasireikšti tokiais būdais:
– iš atminties išniręs seno pažįstamo veidas ir prisiminimai apie jį,
– gerai žinomo žmogaus nuotraukos pradeda visur rodytis (socialiniuose tinkluose ir pan.) ar tiesiog pradedi galvoti apie tą žmogų nuolatos,
– galvoje pradeda suktis kažkoks vardas, nors gal net nieko nepažįsti tokiu vardu
– gali būti, kad naktį esi pažadinamas ir negali užmigti ir nesupranti kodėl ir pan.
Aš net neklausiu ar tau taip būna. Taip būna visiems. Ir kuo ilgiau eini sąmoningėjimo keliu, tuo daugiau tokių atvejų pasitaiko. Ką daryti? Reikia tiesiog atsisėsti, nurimti, atsipalaiduoti, užsimerkti ir paklausti to žmogaus ar galiu kuo nors tau padėti. Jeigu praktikuoji meditacijas, tuomet tai padaryti meditacijos metu. Ir tikrai ateis atsakymas kokios pagalbos jam šiuo metu reikia.
Belieka norėti padėti tam žmogui ir leisti Visatos energijoms lietis per tave ir atlikti gelbėjimo procedūrą. Kodėl Visata negali padaryti to be mūsų pagalbos? Visos aukštų dažnių būtybės, angelai, archangelai, Aukštesnieji mokytojai ir kitos energijos, negali patekti tiesiogiai į mūsų planetos energetinį lauką, dėl žemų dažnių vibracijų apgaubusių žemę. Todėl tik sąmoningai savo vibracijas sukelęs žmogus gali veikti kaip kanalas toms būtybėms ir jų siunčiamoms energijoms.
Todėl yra labai svarbu neignoruoti tai ką jauti, o sureaguoti. Nereikia galvoti, kad aš nesvarbus, kad mano artimieji yra svarbiau. Jeigu esi kviečiamas pagalbos, reiškia tai yra labai svarbu ir tuo momentu esi labiausiai tinkamas tą pagalbą suteikti.
Linkėjimai
Gedrimė
Asmeninės sesijos internetu – aš esu pasiruošusi padėti ieškant atsakymų ir sprendimų einant savo keliu, padėti ieškant savo tikslo, savo kelio, savo santykių. Sesijų metu aš esu tik įrankis, padedantis sukelti vibracijas ir lengviau išgirsti Visatos, Kūrėjo, Šaltinio balsą bei susiilieti su Aukščiausios Sąmonės informaciniu lauku, kuriame yra visa reiklainga informacija, kurioje yra atsakymai, Daugiau informacijos info@gedrime.com arba asmenine žinute.
Straipsniai ir meditacijos
Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite šia nuorodą https://bit.ly/2Jv5TVj
Advertisement

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s