Pažintis su Danija bendraminčių būryje
Data: rugpjūčio 21-24 d.
Vieta: Ulfborg, Danija
Kviečiu visus visus į ilgai brandintą ir augintą ir pagaliau prinokusią keturių dienų stovyklą nuostabaus grožio Danijos pakrantėje prie galingo Atlanto vandenyno ir nuostabių ir didingų kopų.
—
Danijos nuostabios kopos, paplūdimiai ir galingas Atlanto vandenynas yra pati geriausia vieta sustoti, nurimti, pajusti harmoniją su savimi, su gamta. Tai pati geriausia vieta pajusti vėjo, vandens, ugnies ir žemės stichijas.
Laukiami visi, kurie nori išgirsti save, pajausti save, pabūti su savimi ar tiesiog nori pabūti bendraminčių rate, pajusti vienovę su savimi, su pasauliu, su gamta.
Laukiami yra visi, kurie nebejaučia gyvenimo skonio, nebemato gyvenimo spalvų. Sustok, nurimk, įkvėpk ir pajusk. Gyvenimas prabėgs, jei jo neustabdysi ir juo nepasidžiaugsi.
Laukiami yra visi
Daugiau informacijos ir registracijos anketa šiame puslapyje.
Klauskit, rašykit, registruokitės.
Liko tik šešios vietos.
Esu dėkinga visiems, pasidalinusiems šia žinute 🤩
Su meile
Gedrimė
Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com
Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose
Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė
Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė
Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime
Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime
Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite šia nuorodą.