Kaip išlikti neutralioje pozicijoje šioje situacijoje

Šiame video pravedu energetinę praktiką imuniteto stiprinimui energetiniame lygmenyje.

Video galima rasti čia.

⏰ Manau atėjo laikas išsakyti savo poziciją. Stebint diskusijas, reakcijas ir komentarus aiškiai matosi trys pagrindinės pozicijos:

👉Vieni visą esamą situaciją ignoruoja, bent jau jie taip teigia. Nekomentuoja, nediskutuoja, bet tyliai ramiai seka situaciją.

👉Kita grupė žmonių agresyviai neigia, bando rasti visokių mistinių paaiškinimų, kas, kodėl ir už ką.

👉Trečią grupę apėmusi paniška baimė ir jie maksimaliai įsitraukę į informacijos (pagrįstos ir nepagrįstos) sklaidos procesą.

Aš manau, kad ignoruok neignoravęs, bet įvykiai aplinkui rodo, kad kažkas vyksta. Kokiame lygmenyje (fiziniame, energetiniame ar mentaliniame), kas tai sugalvojo, koks viso to tikslas nėra dabar jau svarbu, nes procesas įgavo labai didelį pagreitį ir mes VISI esame vienaip ar kitaip paliesti.

Ką daryti šioje situacijoje? Pirmiausia reikia mokėti stebėti ir priimti sitaciją rimtai, bet be panikos ir baimių. Priimti tai kaip faktą ir imtis visų priemonių, kad visa tai minimaliai ar visai nepaliestų mūsų sveikatos, ekonomikos ir laisvės.

Kokie pagrindiniai žingsniai apsaugant save:

👉stiprinti imunitetą fiziniame lygmenyje

👉stiprinti imunitetą ir naudoti apsaugas energetiniame lygmenyje. TAm siūlau trumpas asmenines sesijas telefonu arba Galite pasinaudoti šiuo video https://youtu.be/1akMvlRtcKM

👉išsilaisvinti iš baimių ir panikos priepuolių. Tam siūlau trumpas asmenines sesijas telefonu arba galite jungtis į bendraminčių būrį grupėje Manifestacijos su Gedrime https://www.facebook.com/groups/manifestacijos/

👉laikytis higienos reikalavimų ir gerti daug vandens Siunčiu jums daug šviesos ir apsaugos jūsų fiziniam, mentaliniam, emociniam ir dvasinima kūnams, jūsų šeimos nariams, jūsų namams, jūsų finansams 💖💖💖

Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s