Koks tavo tikslas?

Koks tavo tikslas?
Jeigu dabar tavęs paklausčiau kokie yra tavo tikslai savaitei, mėnesiui, pusei metų, metams, penkiems metams. Ką tu man atsakytum? Kiek tu jų man išvardintum ir kaip jie skambėtų? Jeigu net nesudvejojęs pradėtum vardinti man vieną po kito savo tikslus, valio. Tu tikrai žinai ko nori šiame gyvenime. Bet devyniasdešimt procentų žmonių nežino ko jie nori, ko jie siekia. Jie labai gerai moka dejuoti ir verkšlenti, kad dirba ne tai ką turėtų dirbti, gyvena ne su tuo su kuo turi gyventi, atrodo ne taip kaip norėtų atrodyti, valgo ne tai ką turėtų valgyti. Tai kaip čia dabar gaunasi. Lyg ir žino ko nori, bet nieko nedaro. Kartoja tą patį veiksmą kokius dvidešimt trisdešimt metų ir tikisi pokyčių, nor nelabai ir žino kokių pokyčių jie nori.
Ar žinai, kad tavo dabartis, tai tavo praeitiyje priimtų sprendimų rezultatas. Nori pokyčių ateityje? Tai pradėk priiminėti naujus sprendimus ir pasirinkimus ŠIANDIEN. Tu ir tik tu esi atsakingas už savo gyvenimą ir tik tu turi teisę nuspręsti ką tu nori turėti, o ko atsisakyti.
Taigi atsiraitojam rankoves ir pradedam keisti savo ateitį dabar. Pirmas žingsnis link pokyčių yra susirašyti savo tikslus metams laiko: kiekvienam mėnesiui minimum 10 tikslų. Jie gali būti tiek materialūs, tiek emociniai, tiek susiję su santykiais, su darbu, su kelionėmis ir t.t. Parodyk protui, kad tu pasiruošęs atsibusti iš letargo miego ir pradėti veikti. Protas ir kūnas gali iš pradžių protestuoti ir sakyti, kad čia nesąmonė. Bet patikėk manimi, pradėk veikti ir visa visata tau padės.
Taigi nusipirk gražų sąsiuvinį, pavadink jį „Mano tikslai“ ir surašyk minimum 100 tikslų ateinantiems 12 mėnesių.
Jeigu įdomu, kviečiu į virtualų susitikimą tema Egzistuoti ar gyventi? Ką renkiesi tu? Rugsėjo 26 d. 20.30 LT laiku, kur kalbėsime apie tai ir dar daugiau.
Registruotis galima paspaudus šią nuorodą:
Su meile Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s