Birželio mėnesio praktikų temos

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

  1. Fizinės ligos. Visos ligos turi priežastį: emocijos, paveldėjimas, gyvenimo būdas, neteisingi ar klaidingi įsitikinimai, gyvenimo įvykiai, kurie mus sukrėtė labai stipriai, trūkumas meilės, pagarbos ar dėmesio, vaikystėje patirtos traumos ar trūkumas dėmesio ir meilės ir t.t. Visi mes esam skirtingi ir priežastys yra skirtingos. Energetinio gydymo praktikos būdu galima pašalinti tas priežastis ir tokiu būdu išgydyti kūną. Kartais išgijimai įvyksta akimirksniu, kartais tenka palaukti. Kartais pakanka vienos sesijos, kartais reikia ir keletos. Viskas priklauso nuo situacijos, nuo tikėjimo, kad išgyti galima ir nuo noro pasveikti. Bendros praktikos metu energetinis gydymas bus atliekamas neanalizuojant konkrečių atvejų, o valant dažniausiai pasikartojančias priežastis ir suinstaliuojant naujus įsitikinimus, padedančius mums būti sveikiems. Birželio 5 d.
  2. Sąmoningumo aktyvinimo praktika. Sąmoningumas priimant sprendimus, renkantis ir ieškant informacijos ir ją priimant. Sąmoningumas santykiuose, šeimoje, darbe, kasdienybėje. Mokėjimas atpažinti situacijas, jas suvokti ir į jas sąmoningai reaguoti. Intuicija, aiškiaregystė, nuolatinis ryšys su Aukščiausia Sąmone. Žinojimas kada eiti ir kada sustoti. Harmonija su savimi ir su aplinka. Sugebėjimas nepaskęsti rutinoje, mokėjimas matyti esmę, matyti kas vyksta aplink tave ir tavyje. Birželio 12 d.
  3. Jaunystės ir grožio praktika. Meilė fiziniam kūnui, harmonijos aktyvinimas tarp fizinio, emocinio, mentalinio ir dvasinio kūno. Jaunystės, grožio, lieknėjimo ir kt. programų instaliavimas ir aktyvavimas. Senėjimo programos lėtinimas. Senų programų ir įsitikinimų valymas ir naujų instaliavimas ir aktyvinimas. Birželio 19 d.
  4. Meilės praktika. Meilė gyventi, būti, dirbti. Meilė sau: harmonija tarp darbo, poilsio, minčių harmonija, meilė kūnui, mokėjimas pasakyti ne. Šalies meilė. Meilė gamtai, visai kūrinijai, Kūrėjui. Meilė vaikams. Senų ir negatyvių programų valymas ir naujų programų instaliavimas ir aktyvinimas. Birželio 26 d.

Su meile

Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s