Neieškok Guru – tau jo nereikia

Būsiu labai nepopuliari šiais GURU klestėjimo laikais, bet jaučiu, kad jau laikas apie tai garsiai pradėti kalbėti. Labai madinga pasakyti kas yra mano guru. Koks jis nuostabus ir nepakartojamas, kad už jė geresnio nėra, kad jis alfa ir omega. Kartais įsijungiu video pasiklausyti GURU vadinamų kalbėtojų, tiesiog pajusti jų enegetiką ir galią. Deja nei karto neteko pamatyti nieko kito kaip tik išdidumą, savimylą, silpnumą ar aroganciją paslėptus po skambiomis frazėmis ir gražiomis pozomis. Kalbant su kolegomis, draugais ar klientais girdžiu kaip jie su dideliu malonumu pasakoja apie savo guru, kuriais seka metų metais, bet tuo pačiu nemato jokių pokyčių savo gyvenimuose. Kiekvienas žinoma turi teisę tinktis savo kelią, bet kaina yra per didelė.

Taigi kas yra guru ir kodėl man jo nereikia. Internete radau, kad Guru yra pagrindinis žinių šaltinis, kuris veda mokinį link tiesos. Skamba gražiai, bet kartu ir labai rizikingai. Kodėl?

Na sakykim, aš randu kokį mokytoją, kuris man labai gerai rezonuoja, jaučiu, kad man tinka jo mokymas ir aš pradedu iš jo mokytis. Pradžioje viskas gerai, bet jeigu tai tikrai Mokytojas, o ne garbės ištroškęs mokytojėlis, tai jo mokiniai jį pasiveja ir pralenkia labai greitai. Tada jie keliauja pas dar aukštesnį Mokytoją ir pas dar aukštesnį ir t.t.

Tikrasis Mokytojas niekada nesako, kad jame glūdi visa Tiesa, kad jis žino vienintelį kelią į Tiesą ir kad jis yra nušvitęs ir aukščiau jo tik Dangus. Niekada. Tikrasis Mokytojas yra tik slenkstis kelyje į Tiesą. Tikrasis Mokytojas niekada nebus guru.

O kas yra guru? Guru – tai niekada nepasiekiama aukštybė, tai niekada nepasiekiama išmintis, protas, šviesa,… Ar taip gali būti, kad žmogus gali pasiekti tokį lygį? Niekada. Kas įvyksta su žmonėmis, susiradusiems savo ‘guru’. Jie nieko daugiau nesiekia, jie visą savo energiją, tikėjimą ir žavėjimąsi nukreipia į vieną asmenį. Jie negali užaugti didesni už savo guru, nes tik jis gali būti toks proitingas ir išmintingas. Ir taip formuojasi aklų avių banda, šlovinanti ir dievinanti savo vienintelį ir nepakartojamą guru, kuris laimngas galintis maitintis jų energija ir vibracijomis.

Atsargiai. Apsidairyk aplinkui, įsižnybk, atsibusk ir pasižiūrėk, ar nesi susikūręs iliuzijos, savo idealo, kuris kaip dievas yra nepajudinamas savo soste, kuris skelbiasi esąs nušvitęs. Atsargiai.

Visi mano Mokytojai atėjo į mano kelią tada kada aš buvau pasiruošusi priimti iš jų žinias. Jie keičiasi labai greitai. Tai kas buvo mano Mokytojai prieš pusę metų, prieš keletą mėnesių, dabar jau yra pakeisit naujais Mokytojais. Aš juos visus prisimenu su didele pagarba ir meile, bet ateina laikas su jais atsisveikinti ir keliauti tolyn. Taigi.:

Neieškok guru, ieškok tiesos
Neieškok guru, ieškok žinių
Neieškok guru, ieškok informacijos
Neieškok guru, ieškok išminties

Vienintelis guru yra Kūrėjas – visų žinių, šviesos, išminties tikrasis Šaltinis.

Su meile

Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s