Ligos kitaip – Alergija

Ką mes žinom apie alergiją. Žinom daug arba nieko. Šiuo metu alergiškų žmonių daugėja ir alergijos formos irgi plečiasi. Kaip gydoma alergija. Ji gydoma hormoniniais preparatais, tepalais ir kitais būdais, kurie malšina arba slopina alergijos simptomus, bet alergijos neišgydo. Atėjus pavasariui paūmėja alergijos žiedadulkėms, žiemą suaktyvėja alergija šalčiui ir t.t.

Ar esat kada pagalvoję kokia priežastis ir kas sukelia alergiją? Taigi labai nustebsite išgirdę kas sukelia organizmo alerginę reakciją. Taigi, mes nesame alergiški kokiems nors produktams, dulkėms, naminams gyvūnams ir t.t. Alergijos priežastis yra momentas ar situacija, kada mes su kažkuo išsiskyrėm. Ką mes tuo metu veikėme, darėme, valgėme ar koks metų laikas tuo metu buvo, kai tai įvyko. Kiekvieną kartą ateityje, kai pasikartoja tas pats sezonas, kai valgom tą patį produktą ar kai glostom naminį gyvūną, kūnas prisimena tą momentą iš praeities, susieja jį su tuo metu buvusia emocija ir aktyviai sureaguoja į taip vadinamą ‘alergeną’.

Pavyzdys. Moteris skundžiasi alergija kiviams. Kiekvieną kartą, kai ji suvalgo kivius, jai pradeda ašaroti akys ir atsiranda sloga. Pradėjus ieškoti tos ‘alergijos’ pradžios paaiškėja, kad apie jos mamos mirtį buvo pranešta tuo metu, kai ji valgė kivius. Ji pradėjo verkti ir natūraliai atsirado sloga. Tai buvo didelis ir skausmingas išsiskyrimas ir organizamas jį susiejo su tuo produktu, kurį ji tuo metu valgė.

Taigi įvairios alergijos turi skirtingas šaknis. Pavyzdžiui alergija gliuteinui – drąstiškas ir greitas maitinimo krūtimi nutraukimas, alergija saulei – konfliktinis išsiskyrimas su tėčiu arba Dievu (Dievo kaltinimas), alergija pieno produktams – išsiskyrimas su mama, kada žmogus jaučiasi vienišas, trūksta motinos meilės ir t.t.

Jeigu turi alergiją ir nori ją išgydyti pilnai ir visam laikui, rašyk. Aš žinau būdus kaip tai padaryti 

Su meile
Gedrimė

Jeigu turite klausimų rašykite man el.paštu info@gedrime.com

Kviečiu apsilankyti mano puslapiuose

www.gedrime.com

Youtube kanalas Gedrimė Kušlienė

Facebook puslapis Gedrimė Kušlienė

Facebook grupė Energetinis gydymas su Gedrime

Facebook grupė Manifestacijos su Gedrime

Kviečiu užsiregistruoti naujienlaiškį ir visas karščiausias naujienas gauti elektroniniu paštu. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s