Meditacijų mėnuo

Meditacijų mėnuo

____
Trukmė: lapkričio mėn. darbo dienos 6 val arba/ir 22 val LT laiku (galima koreguoti esant bendram sutarimui)
Kaina: 50 EUR\500 DKK
Vieta: internetu (detali informacija kur ir kaip bus išsiųsta po apmokėjimo)
____

Kodėl mes taip kruopščiai ir ilgai valome ir puošiame savo namus kalėdiniu periodu. Valome, šveičiame ir blizginame namus. Puošiame eglutes ir kabiname girliandas. Bet tikriausiai per retai pagalvojame, kad tikriausiai būtų neprošalį išsivalyti ir savo vidų.

Nes nei lemputės, nei žvakutės, nei eglutės negali pripildyti mūsų vidine ramybe ir džiaugsmu, jeigu mes esame pilni pykčio, senų nuoskaudų, nerimo ir streso. O galbūt mes jaučiamės esantys ne ten, kur norėtume būti, darantys tai, ko nenorime daryti, ar gyvenantys gyvenimą ne tą, kokį mes norėtume gyventi.

Kas atsakingas už tavo gyvenimą, už tavo laimę ir tavo ramybę? Turiu gerą naujieną. Tu ir tik TU. Niekas kitas nėra atsakingas. Kodėl ta naujiena gera? Žinoma būtų geriau, jei kiti būtų atsakingi už visa tai. Šeimos nariai, vaikai, tėvai, draugai, šefas ir kolegos, o gal seimas ir prezidentas. Kitus priversti daryti mus laimingus praktiškai neįmanoma, o ir nebūtina. Viskas žymiai paprasčiau.

Tu esi atsakingas už savo gyvenimą. Taigi imk ir keisk, tai kas tavęs netenkina.

Kaip?

Meditacijos yra puiki ir galinga priemonė. Niekada jos nebandei? Kviečiu į meditacijų mėnesį, kurio metu visi kartu kiekvieną darbo dieną susitiksim 30 min ir medituosim. Pradėsim nuo atleidimo meditacijų ciklo, vėliau pereisim prie dėkingumo ir užbaigsmim mėnesį ieškodami savo kelio.

Jeigu esi bandęs medituoti, bet vis trūksta motyvacijos tai daryti kiekvieną dieną, esi taip pat laukiamas. Tyrimai rodo, kad tą patį veiksmą atlikus 21 kartą, tai tampa įpročiu 🙂

Trukmė: lapkričio mėn. darbo dienos 6 val arba/ir 22 val LT laiku
Kaina: 50 EUR\500 DKK
Vieta: internetu (detali informacija kur ir kaip bus išsiųsta po apmokėjimo)
Apmokėjimo galimybės: mobile pay (Danijoje), pavedimu. Sąskaitos numerį gausite privačia žinute.

Iki pasimeditavimo 🙂
Gedrimė

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s