Ar įmanoma būti lamingu?

Kas yra laimė? Kaip mes ją suprantam? Ką reiškia būti lamingu ir kodėl mes nuolat jaučiamės nelamingi.

Mums vis atrodo, kad labai daug ko reikia, kad būti lamingu. Tokio namo kaip pas kaimyną. Tokio automobilio kaip pas viršininką. O ir alga turi būti kaip pas seimo narį. Ką jau kalbėti apie nuostabaus grožio žmoną, kuri nekelia jokių rūpesčių. Ar vyrą, kuris privalo uždirbti tiek, kad galėčiau puikuotis nerealiai fantastiškomis nutraukomis iš visų pasaulio kampelių. Apie vaikus net nekalbu. Jie privalo būti tobuli. Pageidautina, kad vienų metų amžiaus skaitytų, dviejų – rašytų, o trijų jau mokėtų daugybos lentelę. Na žodžiu šitą sąrašą galima tęsti be galo. Bet ar to reikia. Ar tikrai laimė tokia sudėtinga ir tiek daug iš mūsų reikalaujanti.

 

Turiu gerą naujieną. Laimė – tai ne jausmas, o apsisprendimas. Jeigu aš nusprendžiau būti laimingas, tai visiškai nesvarbu kas vyksta aplink mane. Laimė – tai vidinė būsena, kai jaučiamės laimingi visada. Visada, tai reiškia visada. Sakysi negali taip būti. O aš sakau gali. Pabandyk. Atsikelk ryte, nusišypsok ir pasakyk “Aš esu lamingas”. Pakartok tai kelis kartus ir tai daryk kiekvieną dieną, kai tikrai viduje patikėsi tuo ką sakai. Pasakyk savo kūnui, kad jis žinotų, jog tu esi laimingas. Su kūnu reikia kalbėtis, jam reikia pasakyti. O ką daro laimingi žmonės. Jie šypsosi, juokiasi. Jų akys spindi. Lamingų žmonių eisena yra lengva. Tai daryk ir tu. Šypsokis, juokauk, džiaukis. Ir ateis laikas, kai tau nereikės galvoti apie tai. Tu tiesiog priprasi būti toks. Ir tai tau patiks. Ir visiems esantiems šalia tavęs bus gera.

 

Ar nusprendei būti laimnigu? Dar ne? Tai pats laikas tai padaryti šiandien. Nueik prie veidrodžio, pasižiūrėk į jį ir pasakyk tam, kurį matysi veidrodyje  – ”Tu esi be galo laimingas”.

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s