Nebijok…ir DARYK

9o1oq9szqzq-ben-white

 

Ar norite pasikeitimų savo gyvenime?

 

Keitimasis prasideda galvoje. Jei galite pakeisti savo mintis,tai galite pakeisti savo gyvenimą.

Vienintelis asmuo, kuris gali pakeisti jūsų mintis esate jūs. Pokyčiai neprasidės iki tol kol jūs pats neleisite jiems įvykti. Jūsų protas yra labai galingas įrankis, kuris priklausomai nuo to kaip jį naudojate, vienaip ar kitaip įtakoja jūsų gyvenimą. Jei manote, kad nieko negalite padaryti, tuomet jūs esate visiškai teisus. Tačiau, jei jūs manote, kad jūs savyje turite neribotą potencialą, tada jūs tikriausiai irgi esate teisus.

Ką jūs norėtumėte pakeisti:

  • Stresą pakeisti į vidinę ramybę
  • Ligas į sveikatą
  • Negatyvumą į pozityvumą
  • Pasyvumą į aktyvumą
  • Chaosą į harmoniją

Keitimasis prasideda nuo savęs pažinimo. Pirmas žingsnis link keitimosi, yra sąmoningumas. Kas tai yra sąmoningumas? Tai gebėjimas girdėti savo kūno ir sielos siunčiamus signalus. Tai gebėjimas ne tik girdėti, bet ir suprasti ką tie signalai reiškia. Ką kūnas ir širdis nori mums pasakyti. Nes tik suprasdami tai, mes galėsim priimti vienokį ar kitokį sprendimą, kuris paveiks mūsų ateitį. Tai nelengvas ir netrumpas, bet labai įdomus ir pilnas netikėtumų kelias. Mes netikėtai pamatome save visai kitokį, mes netikėtai atrandame naujus talentus, naujus kelius, naujus žmones, naujas galimybes. Tik reikia nebijoti sugriauti sienas, kuriomis mes patys save ribojame, nebijoti išeiti iš komforto zonos, nebijoti ….

Kaip tai dayrti, kaip save pažinti, kaip ieškoti atsakymų? Meditacijos, vizualizacijos, knygos keičiančios gyvenimus, žmonės pasiekę daugiau nei mes.

Viskas ką turite padaryti –tai suvokti, kad viskas yra įmanoma ir DARYTI!!!

Jeigu trūksta žinių ar motyvacijos kaip tai daryti, galiu jums padėti.

Su meile

Gedrime

 Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s