Paruošk savo protą finansinei sėkmei 

ktoid0fljqu-vita-vilcina

Finansinė sėkmė

Sakai lengva pasakyti, bet kaip tai padaryti, kai atsivertus algalapį matai nelabai džiuginančius skaičius, o parėjus namo girdi ‘noriu to, noriu ano’, atsidarai šaldytuvą ten irgi nelabai ką randi. Bet tiesa yra ta, kad tu nusprendi kokius skaičius matyti savo algalapyje. Jeigu nuolat kartoji, kokia situacija Lietuvoje (ar kur nors kitus) yra bloga, kad labai didelis nedarbas, algo smažos, kad tu dirbi tik dėlto, kad uždirbti, o ne todėl kad tau tai patinka.

 

Ar supratai mintį, ką sakai, tą ir turi. Tai vadinama pritraukimo teorija. Ką norime (nors ir nesąmoningai) pritraukti, tą ir pritraukiame.

 

Tai va, jeigu nori pritraukti finansinę sėkmę, šeimyninę laimę, dvasinę ramybę ir t.t. į savo namus, pakeisk žodyną. Pradėk matyti algą, kurią nori iš tikrųjų turėti, o ne tą, kuri užrašyta ant tavo algalapio, matyk automobilį, kurį svajoji nusipirkti jau paskutinius 20 metų, bet taip prie jo ir nepriartėjai, matyk savo svajonių namą, kaip jis atrodo, kokios gėlės kieme pasodintos, kokia tvora aptvertas, matyk save tame name, kaip tu puikiai jautiesi jame, kaip tau gera. Matyk save keliiaujantį po pasaulį, matyk šalis, kuriose tu keliauji, matyk save tenai, ką tu ten veiki, ką valgai, kaip tu apsirengęs. Matyk nuostabią savo šeimą, kaip jūs visi gerai jaučiatės būdami kartu, matyk ką jūs kartu veikiate. Įjunk visus savo jutimus: jausk kvapą, malonumą, liesk rankomis, girdėk garsus, kurie yra tuo metu kur tu savo mintimis esi. Būk tame visu šimtu procentų.

 

Susirašyk savo tikslus ir svajones ant popieriaus, skaityk juos kasdien bent 5-7 minutes, pajausk juos visu savo kūnu. Gyvenk tame 24/7 ir tu pamatysi rezultatus.

 

Jei tau vienam sunku tai padaryti, skambink ir aš tau padėsiu…

 

 

Būkite sveiki

Su meile

Gedrime

Komentuokite

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s